Tarot w praktyce - początek historii

" Tworzymy naszą przyszłość przez wybory, jakich dokonujemy dzień po dniu i często nieświadomie. Najbliższa przyszłość jest prawie ustalona, ponieważ ona została "przygotowana" w dużej mierze na podstawie wielu decyzji, które zdążyliśmy już podjąć. Ale im dalej spoglądamy w przyszłość, tym częściej powodujemy jej zmiany.

Oczywiście dochodzi jeszcze wpływ pytającego. Czy skorzysta z możliwości jakie pokazuje mu tarot, czy będzie zbyt leniwy i przegapi wszystkie dobre okazje, mając zarazem nadzieję, że los będzie troszczył się o jak najlepsze rozwiązania? Tarot i inne wyrocznie pokazują tendencje, które są prawdopodobne, jeśli pytający będzie postępował jak dotąd oraz możliwości, które mogą stać się realne, jeśli pytający z nich skorzysta."  Hajo Banzhaf

Zawsze pojawia się w nas chęć uzyskania odpowiedzi  na pytania;
Co wydarzy się dalej w naszym życiu?
Co przyniosą podjęte wcześniej decyzje i działania?
Co nowego wkroczy w życie?

Takie pytania najczęściej pojawiają się wraz z końcem roku. Szukamy wielu informacji w gazetach, telewizji i internecie. Odpowiedzi mogą być zabawne, nieprawdopodobne, przerażające, nic nie znaczące lub zadziwiająco trafne, ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, jak odnosimy się do tych odpowiedzi.

Intencja tego bloga, to notatki stworzone na podstawie rzeczywistych pytań i rozkładów kart Tarota, ich analiza i możliwość jej zweryfikowania w przyszłości. Ot takie podstawowe pytanie: sprawdza się i na ile?:) Korzystam również z wielu innych talii, które też będą miały swoje pięć minut nie w teorii, ale w praktyce.

Etykiety: