Czy moja decyzja jest słuszna - rozkład na rozwój sytuacji -interpretacja

To rozkład do zastosowania w pytaniach, kiedy już pewne decyzje i działania zostały podjęte i chcemy wiedzieć, jakie efekty osiągniemy. Np: ktoś rozpoczął studia i chce wiedzieć czy je skończy, chcemy rozpocząć nową drogę zawodową, ale nie mamy pewności czy nasze oczekiwania zostaną spełnione, dostaliśmy propozycję pracy i zastanawiamy się czy jest dla nas korzystna, jesteśmy w trakcie spraw sądowych, wzięliśmy lub bierzemy kredyt, chcemy kupić mieszkanie lub wyjechać z kraju..W praktyce ten rozkład jest bardzo trafny.
Rozłożyłam karty dla pewnej kobiety z pytaniem, czy jej plany zawodowe mają szansę powodzenia i czy do końca roku zacznie zarabiać pieniądze?

  1. To co miało wpływ na decyzję
  2. Jak sprawa wygląda teraz, to nasze wszelkie obawy, lęki, zmartwienia.
  3. Najbliższa przyszłość
  4. To, co będzie trudne, przeszkody, niesprzyjające okoliczności
  5. Co będę robić źle? Moje błędy w działaniu. Na co zwrócić uwagę.
  6. Rezultat podjętych działań.
  7. Synteza, czyli podsumowanie, czy decyzja była słuszna i co przyniesie

To co miało wpływ na decyzję - As Mieczy - Świadoma decyzja o rozpoczęciu nowej drogi zawodowej po rozwiązaniu z nią umowy o pracę. Wpadła na pomysł, który jest dla niej szansą na niezależność i rozwiązanie istniejących problemów. Kobieta ma konkretny plan.

Jak sytuacja wygląda teraz, obawy, lęki , zmartwienia - trójka mieczy - Boi się przede wszystkim rozczarowania, jej stosunek do tej sprawy jest silnie emocjonalny, nie ma pewności czy będzie w stanie dalej sobie z tym poradzić. Po trzech miesiącach nie ma zadowolenia. Karta nawiązuje również do życia uczuciowego, wskazuje na jej obecny stan emocjonalny. W sprawach zawodowych mówi o konieczność podejmowania decyzji racjonalnie i na chłodno.

Najbliższa przyszłość - Rycerz pucharów - to dobra karta w odpowiedziach o nowe propozycje, zlecenia i rozwój sytuacji związany z dziedzinami sztuki. Wkrótce wyjrzy słońce zza chmur. Nadchodzą nowe oferty, których tak bardzo oczekuje.

To co będzie trudne, przeszkody, niesprzyjające okoliczności - dziesięć monet - karta ta ukazuje problemy w życiu rodzinnym, domowym związane z zasobami, ale również może świadczyć o tym iż jej partner/ mąż jest tradycjonalistą i może sądzić, że miejsce kobiety jest w domu, a mężczyzna jest tym, który zapewnia bezpieczeństwo finansowe. Trudna również będzie do wprowadzenia zamiana rytmu życia codziennego w ich rodzinie.

Co  będzie robić źle, błędy w działaniu, na co zwrócić uwagę - dziewięć buław - karta wielkiej ostrożności. Postawa kobiety może być zbyt zachowawcza jeśli chodzi o rozwijanie swojej działalności. Nie może bazować tylko i wyłącznie na starych doświadczeniach, powinna  starać się nawiązywać nowe kontakty i wyjść poza swoje  "podwórko". Karta mówi również o sprawach które ją ograniczają, które sama wzięła sobie na "głowę". Potrzeba dużej determinacji.

Rezultat działań - trójka buław - doskonała karta, która potwierdza, że nowe kontakty, i obrany przez nią kierunek ma szansę na rozwój. Nie jest to jednak karta mówiąca już o istnieniu jakiś efektów, ale o inicjatywie z jej strony, która jak się okaże wraz z ostatnią kartą przyniesie wymierne efekty.

Synteza, czyli podsumowanie, czy decyzja była słuszna i co przyniesie - trójka monet - efekty wymierne finansowe, ale również rozwój, możliwość wejścia we współpracę, otrzymywanie zleceń do końca roku, owocne negocjacje i zaistnienie w swojej branży. Konkretna praca.

Etykiety: ,