Rozkład z 5 kart

Czy wyjadę w tym roku na urlop?
1.     O to chodzi – karta opisuje kontekst pytania, nastawienie pytającego do sprawy o którą pyta
2.     To najbliższa przeszłość dotycząca zadanego pytania (można określić czas jakiego ma dotyczyć przeszłość)
3.     To  obecna sytuacja – teraźniejszość – położenie pytającego, rozwój sytuacji
4.     Jak się sytuacja rozwinie w przyszłości – przyszłość – czego pytający może oczekiwać ( tu również można określić przedział czasu np. miesiąc, tydzień, rok)
5.    Wynik tej sprawy, odpowiedź  - jakiego rezultatu możemy się spodziewać ( tu karty mogą  również  pokazać czy sprawa będzie miała przyspieszenie, opóźnienie)

Interpretację rozpoczynamy od karty nr 2 (zaczynamy od przeszłości) następnie patrzymy na kartę centralną  nr 1- pokazuje nam jak przeszłość wpłynęła na nastawienie i oczekiwania pytającego. Następnie interpretujemy kartę nr 3 mówiącą o teraźniejszości, o rozwoju sytuacji i obecnym położeniu pytającego. Na koniec karty 4 oraz 5. 

Karta nr 2
dziewięć mieczy -  duże zmęczenie psychiczne, problemy, od dwóch lat nie odpoczywałam..Ostatni rok był koszmarny, wiele bolesnych zmian..
Karta nr 1
siedem buław – konieczność działania, dużo spraw, bardzo chciałabym uporać się z zadaniami i wyjechać na odpoczynek.
Karta nr 3
Paź pucharów  -  wyjazd na urlop w tej chwili jest mało prawdopodobny i są dosyć małe szanse, możliwe jest tylko chwilowy odpoczynek. Jest także informacją, o zaproszeniu na piknik.. (muszę wziąć to pod uwagę)
Karta nr 4
osiem denarów –  mogę oczekiwać jedynie pracy, wiec w kontekście urlopu, nie ma szans na dłuższy wypoczynek
Karta nr 5
czwórka buław – mogę spodziewać się tylko krótkiego wypoczynku, wyjazdu poza miasto w czasie weekendu. To ważna dla mnie podpowiedź, ponieważ powinnam wziąć pod uwagę wszelkie krótkie wypady za miasto, zamiast nastawiać się na dalszy wyjazd.

Aktualizacja: 03 sierpnia 2011
Na urlop nie mam szans. Nic nie zapowiada zmiany w tym temacie. Krótkie wycieczki w wolny weekendy i to wszystko czym mogę się pocieszyć.
Aktualizacja: 25.września 2011
Urlopu nie miałam. Praca dominowała przez cały okres letni. Odpoczynek na łonie natury w dni wolne od pracy.

Etykiety: ,