Rydwan

RYDWAN po karcie KOCHANKÓW wyrusza w drogę. Wzięliśmy odpowiedzialność, za siebie i wyprowadzamy się z rodzinnego domu, zmieniamy swoje miejsce. Zaczynamy płacić za siebie rachunki, odpowiadamy prawnie za swoje czyny. Wybieramy pracę, znajomych, sposób życia, ustalamy swoje priorytety. Korzystamy z doświadczeń i mądrości 6 poprzednich Wielkich Arkan. Mamy nadal swój tobołek (0), mamy świadomość i wolę (I), wiemy, że świat ma dwie strony medalu (II), mamy inteligencję i umiejętność tworzenia (III) nauczyliśmy się odpowiedzialności (IV), zdobyliśmy wiedzę (V), spotkaliśmy drugiego człowieka (VI) i dokonaliśmy wyboru. Wyruszamy w drogę Rydwanem. Teraz od nas zależy jak pokonamy życiowe zakręty w drodze do spełnienia.
Kim są ludzie reprezentowani przez kartę Rydwan?
To osoby, które dużo podróżują, są skoncentrowani na pracy, na osiągnięciu swojego celu, w ciągłym ruchu. Jeśli określa mężczyznę, to może być jak wyścigówka, albo jak wrak.. Jeśli określa kobietę, to bardzo silna osobowość, taka "chłopczyca", to ona nosi spodnie w związku i dosyć często rywalizuje z mężczyznami.

Dokąd zmierza i po co?
Kilka stłuczek w podróży, niekiedy spowodowanych poddaniem się instynktom, ukazuje konieczność nauczenia się zapanowania na swoja zwierzęcą naturą (VIII). Chwila zastanowienia, co poszło nie tak, trzeba wyciągnąć wnioski z przeszłości (IX). Jednak podróż trwa dalej i musisz ruszyć ku nowym doświadczeniom (X). W tej drodze jesteś zobowiązany do przestrzegania wszelkich norm i przepisów (XI). Okazuje się, że droga do celu wymaga wiele poświęcenia i wyrzeczeń. Być może, zgubiłeś drogę, utknąłeś w korku, a może zatrzymano cię w celu wyjaśnienia wydarzeń, w których brałeś udział (XII).

Etykiety: