Sprawdźmy kiedy się to wydarzy...

Znalazłam ostatnio na jakiejś ciekawej stronie( nie mam jej w zakładkach) taki prosty rozkład odpowiadający na pytanie Kiedy to się wydarzy ?
Wyjmujemy cztery karty, które odpowiadają następująco:
1 karta - Kiedy dane wydarzenie nastąpi?
2 karta - co się faktycznie wydarzy?
3 karta - w jaki sposób się dowiem ?
4 karta - dlaczego się to wydarzy, czynniki wpływające na to wydarzenie?

Moje pytanie brzmiało:
Kiedy wyjadę? 

Kiedy dane wydarzenie nastąpi?- As mieczy
Spojrzałam na tę kartę , pomyślałam, że wyjazd może być nieoczekiwany, tzn. że nie będzie planowany z np kilkudniowym wyprzedzeniem.. Ale kiedy ? W moim odczuciu to do miesiąca czasu.
Co się faktycznie wydarzy? Czy wyjadę? Rydwan VII
Nie ma wątpliwości, że wyjadę, a podróż ta będzie dla mnie pewną misją...
W jaki sposób się o tym dowiem ? Dwójka monet..
Odbieram tę kartę jako kontakt, te połączone monety w pętli nieskończoności przypominają łączność pomiędzy dwiema osobami.. Poza tym dowiem się raczej w sposób przyjemny:)
Dlaczego się to wydarzy, czynniki wpływające na to wydarzenie? Sześć mieczy ..
Szóstki są kartami współpracy, harmonii i wzajemności, Ta karta potwierdza kolejny raz wyjazd o który pytam. Okazuje się, że będzie on najlepszą rzeczą w danej chwili jakiej doświadczę.. Mogę oczekiwać czyjejś pomocy, kiedy nadejdzie taka chwila..

Rozkład jest bardzo ciekawy, dający jasną odpowiedź czy coś się wydarzy i kiedy.. Zachęcam Was do testowania na bardziej ważnych czy też mniej ważnych pytaniach.. :)

Aktualizacja: 26.06.11
Tym razem nie doceniłam Asa mieczy :) Poza tym, że będzie to nieoczekiwany wyjazd.. Wyjechałam 6 dni po zadanym pytaniu. A 6 mieczy była podpowiedzią w tym rozkładzie..
Aktualizacja 04.07.2011
As mieczy jednak przyniósł mi informację wyjazdu w okresie do 30 dni :) Kolejny wyjazd dosłownie za 30 dni od momentu zadania pytania, a charakter wyjazdu, taki jak poprzednio - opisany w kartach.

Etykiety: ,