Dwa rozkłady urodzinowe!

Te dwa krótkie rozkłady możesz zrobić dla bliskich osób jako prezent urodzinowy. Zaprojektuj graficznie i wydrukuj. Włóż do ozdobnej koperty i koniecznie zaznacz datę, których urodzin dotyczy wróżba.
Jutro urodziny obchodzi bliska mi osoba i z tej okazji zrobiłam dla niej dwa rozkłady urodzinowe. Wyjęłam urocze karty i mam nadzieję, że będzie szczęśliwa z tego powodu! Interpretacja troszkę z przymrużeniem oka i w skrócie.

PREZENTY OD LOSU, CO SAMO PRZYJDZIE:

w uczuciach DWA PUCHARY

Los przyniesie Ci harmonię, zrozumienie i wzajemność w sprawach sercowych.

w karierze DZIEWIĘĆ MONET

Masz szansę wsparcie ze strony doświadczonej osoby. Możliwe, że zechce zainwestować w Twój rozwój.Będziesz mogła również pozwolić sobie na luksusowy odpoczynek..

w finansach TRZY BUŁAWY

Przed Tobą możliwość powiększenia zasobów. Nowe kontakty przyniosą korzyści. Jak zwykle, możesz liczyć na ciekawe podróże!

w relacjach SPRAWIEDLIWOŚĆ

Wzajemny dialog, oparty na odpowiedzialności i uczciwości. Możesz spodziewać się, że wszelkie obietnice będą dotrzymywane, gdyż są kwestią honoru. Ślub cywilny!
NA CO ZAPRACUJESZ SAMA

w uczuciach: CZTERY BUŁAWY

Kolejny rok, zapowiada radosne wydarzenia w Twoim życiu.

w karierze. KRÓLOWA BUŁAW

Niezwykle kreatywnie będziesz się realizować w sferze zawodowej.. Twojego entuzjazmu niejedna osoba będzie mogła Ci pozazdrościć. Jesteś prawdziwą pasjonatką!

w finansach ZMARTWYCHWSTANIE

Finanse w nowym wymiarze. Czyżby zapowiadał się nowy biznes?:) A może masz plany związane z powiększeniem rodziny? Będzie nagroda za Twoje wysiłki i starania!

w relacjach: MOC

Wszyscy będą jedli Ci z ręki! Szczęściaro! Ty To masz sposób nawet na najbardziej opornych.
Teraz tylko życzyć, aby ta wróżba spełniła się w całości! Happy Birthday!!!

Aktualizacja: Spełniły się wszystkie. Firma, Ślub, Dziecko, Podróże.

Etykiety: ,