Krzyż celtycki dla relacji

Przykładowa interpretacja kart:
Pierwsza karta wskazuje, że pytanie dotyczy dojrzałego mężczyzny. Król monet przedstawia takie cechy jak: odpowiedzialność, praktyczność,  stabilizację życiową. Ta karta również określa jego stan cywilny, jest to człowiek , który z pewnością posiada rodzinę.
Kto faktycznie pyta o tego człowieka? Z pewnością kobieta, która darzy go wieloma względami i uczuciami? Kierują nią przede wszystkim pragnienia, romantyczne marzenia, potrafi odgadnąć jego potrzeby i je zaspakaja.
Przeszłość relacji ukazana jako 3 pucharów, to wiele radości, zadowolenia, miłych spotkań, cieszenie się ze swojej obecności. Poza tym 3 pucharów może wskazywać, że poznali się niedawno.
Najbliższa przyszłość określona kartą Kapłanki zapowiada, oczekiwanie na jakieś wydarzenia. To karta sekretu i tajemnicy, przypuszczam, że chodzi tu o utrzymanie znajomości w tajemnicy. Kapłanka również nawiązuje do królowej pucharów, stąd moje podejrzenie, że kobieta, będzie cierpliwa, pomocna i wspierająca partnera, choć przeczuwa, że coś zaczyna się zmieniać.
Świadomą postawę mężczyzny wobec kobiety symbolizuje Wieża… informuje nas o tym, że mężczyzna zdaje sobie sprawę, że ich związek  nie wypali, uważa, że mimo wszystko" na dłuższą metę", nie pasują do siebie.. Nieświadoma postawa sugeruje, że nie jest do końca szczery wobec kobiety. Mężczyzna będzie przeciągał tę znajomość, do póki kobieta nie będzie stawiała, żadnych wymagań, czy żądań. Będzie wciąż, tą drugą.. Jeśli coś w jej postawie się zmieni – z pewnością czmychnie,  ucieknie..
Jakie są  intencje, zamiary pana odnośnie związku? Czyli, czy chce z nią być? W tej karcie nie otrzymujemy odpowiedzi wprost! Ponieważ jest to człowiek zajmujący wysoką pozycję społeczną (Król Monet) jego energia, uwaga i zapał całkowicie zaangażowane są w zadania zawodowe (10 buław) Może to oznaczać, że jego zaangażowanie w tę relację jest zerowe. 
Wpływ innych osób, ta karta może wskazywać na ingerencję osób trzecich lub okoliczności. I tak jak wcześniej już wspomniałam, wpływ może mieć sama zainteresowana, przyjmując postawę Królowej Mieczy , gdy zacznie oceniać postępowanie pana, ale również na ich relację ma wpływ środowisko, które ze względu na wysoką etykę moralną jest dość krytyczne wobec tej relacji.
Paź monet, ta karta może być problematyczna w interpretacji. O co w całej tej sytuacji może obawiać się paź monet? Paź to osoba, która nabiera doświadczenia w samodzielnym życiu. Czyżby obawą były pieniądze?  Jeśli  paź monet trzyma złotą monetę w dłoni może oznaczać, że ma konkretne korzyści w tym przyjemności zmysłowe. Lęk i obawa związana jest ze utratą obecnego stanu rzeczy.
Jaka będzie ich dalsza przyszłość.. 
Pustelnik   wskazuje, że  należy się nad tym dobrze zastanowić.. przyszłość zależy od podjętej decyzji  każdego z nich.  Muszą sami sobie odpowiedzieć, jak dotychczas wyglądała ich relacja, czego się nauczyli, jakie błędy popełnili . Dalsza przyszłość wymaga szukania własnej drogi, a może odnalezienia samego siebie? Odpowiedzieć sobie na pytanie – Czy warto..?

Scenariusz i reżyseria - Samo życie..

Opis kart w rozkładzie
1. Rys osoby, o którą pytamy – Król monet
2. Nasz stosunek do niej – Królowa Pucharów
3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas -Wieża
4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas – 7 mieczy
5. Przeszłość relacji, znajomości – 3 pucharów
6. Najbliższa przyszłość- Kapłanka
7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa – 10 buław
8. Wpływ innych osób – królowa mieczy
9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji – paź monet
10. Dalsza przyszłość - pustelnik

Etykiety: , ,