Podróże w Kartach Tarota - 10 charakterystycznych kart

Zbliża się okres wakacyjnych podróży. Sprawdź jak w perspektywie rysuje się Twoja wakacyjna przygoda!
Oto dziesięć kart związanych z podróżami. Sprawdź, która z nich pojawi się w Twoich odczytach.
Rydwan - Kiedy ta karta pojawi się w Twoim rozkładzie, możesz mieć pewność, że Twoja podróż będzie przebiegała wg planu. Nie zabraknie w niej przygody. Zwiedzisz wiele fascynujących miejsc. Pamiętaj: podróże kształcą! 
Świat - Podróż zobrazowana kartą Świata z pewnością zapadnie na zawsze w Twojej pamięci. Odwiedzisz wiele miejsc, które oglądałaś w przewodniku. To z pewnością jedna z tych podróży międzykontynentalnych. Wymarzona podróż!
8 buław - Najszybszy środek transportu - samolot. To zwiastun szybkiego dotarcia do wielu miejsc. Możliwe, że w krótkim czasie zaznasz największych atrakcji podczas wakacyjnej podróży. Szansa na przeżycie szalonego romansu!
Koło fortuny - Ta podróż może Cię zaskoczyć. Niespodziewany wyjazd typu last minute ;) Jeśli tę kartę zobaczysz w swoim rozkładzie, miej pod ręką walizkę i zestaw podróżny ! 
3 buławy - Podróż szczególnie związana ze sprawami zawodowymi. Dzięki tej podróży zyskasz nowe możliwości, ale poszerzysz swoje horyzonty i z pewnością raz jeszcze zechcesz tu powrócić. Podróż zagraniczna.
6 mieczy - To karta powolnej podróży. Tym razem nie jest ona tak radosna jak poprzednie. Być może będzie się ona wiązać z podróżą do kogoś, kto potrzebuje Twojej pomocy lub w towarzystwie osoby, która potrzebuje trochę spokoju i izolacji od spraw jej dotyczących.
Rycerz buław - Szybkie i krótkie wyjazdy. Mogą to być wyjazdy weekendowe (rowerowe wycieczki), gdzie stawia się przede wszystkim na dobrą zabawę i akcję. Najważniejsze , aby dużo się działo! Po powrocie wymagany odpoczynek!
8 mieczy -  Jeśli w Twoich wakacyjnych rozkładach pojawi się ta karta, możesz musisz liczyć się z trudnościami komunikacyjnymi. To karta bardzo odległych podróży z wieloma przesiadkami. Jeśli nie posługujesz się biegle angielskim, musisz zabrać ze sobą mini rozmówki, aby w każdej chwili uzyskać dodatkowe informacje. Kilka razy sprawdź swoje dokumenty przed wyjazdem. Ta podróż będzie uczyć Cię przełamywania ograniczeń.
2 buławy - Te podróże są planowane. Dzięki nim zyskasz nową wiedzę i doświadczenie. To doskonała wróżba dla wszelkich wyjazdów zagranicznych związanych z nauką i pracą.
Głupiec - podróż po nowe doświadczenia i wiedzę. Dzięki tej podróży poznasz nowe środowisko, obyczaje, historię i zasady życia. Jadąc na wymianę uczniów lub wyprawę z grupą odkrywców. Zaciekawi Cię wszystko co spotkasz. Trudne sytuacje będą częścią nauki jakiej doświadczysz. Żal będzie wracać. Powodzenia!

Krótki rozkład w pytaniu o PODRÓŻ
1. okoliczności nadchodzącej podróży.
2. co musisz wiedzieć o tej podróży - niespodzianki
3. czego możesz się nauczyć lub zrozumieć w wyniku tej podróży
4. rezultat podróży.

Etykiety: