Decyzje i wybory

To propozycja rozkładu w pytaniach gdy pojawiają się dwie możliwości i nie jesteśmy pewni, która z nich przyniesie lepsze rozwiązania.
Wiem, że przyda się kilka praktycznych wskazówek, jak wybrać rozkład, aby poradzić sobie z jego interpretacją, a co najważniejsze, aby otrzymać odpowiedź na postawione pytanie.W komentarzach pojawiło się pytanie, kiedy najlepiej rozkładać Krzyż celtycki?
Przede wszystkim zależy to od naszego zaawansowania w interpretacji kart.
Interesuje nas pytanie.
Czy jest ono zamknięte, czy otwarte.
Czy chcemy analizować sytuację i znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Czy chcemy odpowiedzi, czy coś się uda, czy nie.
Krzyż celtycki jest rozkładem, który opisuje różne wpływy. Przeszłość, teraźniejszość, intencje świadome i nieświadome, wpływ otoczenia, nasze ograniczenia, nadzieje i obawy. Dlatego nadaje się do pytań złożonych. Np: jak będzie wyglądała sytuacja pytającego w pracy, czego może się spodziewać, jak powinien się zachowywać i na co się przygotować. Poza tym doskonały jest wtedy, gdy nie znamy okoliczności sprawy, tła wydarzeń, ogólnej atmosfery. Dla pytań typu, co będzie dalej z naszą relacją, na początek polecam inne rozkłady od 5 do 6 kart. Są one przejrzyste i czytelne, a jednocześnie wyczerpują temat, jeśli tylko się w niego zagłębimy.
Zapraszam na dziesięciominutowy filmik prezentujący rozkład decyzja.


Polecam post : Jak uniknąć błędów w interpretacji tarota

Etykiety: ,