Zostać czy odejść ?

Dziś proponuję rozkład dzięki, któremu spojrzycie obiektywnie na za i przeciw przed podjęciem decyzji. Można go zastosować nie tylko pytając o relację, ale także w kontekście pracy.


Praktyczna strona rozkładu:
6 mieczy - W głębi serca pragniesz uciec od tej trudnej dla Ciebie sytuacji. Nie jesteś w stanie poradzić sobie z bólem z przeszłości. Nie rozmawiacie ze sobą,a każdy z was żyje własnym życiem. Masz wrażenie, że tylko opuszczenie tego miejsca jest w stanie zakończyć Twoją udrękę. Czujesz się pozostawiona samej sobie. Rozpatrujesz różne drogi wyjścia. Ale czy można uciec przed własnymi myślami?

Papież -Niestety Twoje przekonania są zbyt konserwatywne, byś pozwoliła sobie na „ucieczkę”.  Zbyt bardzo liczysz się z opinią otoczenia, rodziny, sąsiadów, znajomych.  Troszczysz się o wizerunek swój i rodziny. Zachowujesz się tak jak wypada, bez względu na to jak cierpi Twoja dusza.

5 kielichów - Poza poczuciem winy nic innego nie jest wstanie Cię zatrzymać. Czy naprawdę wierzysz, że już nic dobrego nie może Cię spotkać w życiu? Stałaś się smutna, zgorzkniała i osowiała. Patrzysz na świat przez pryzmat żalu, a w płynącej po policzku łzie, zawarta jest gorycz przeszłości.

Rycerz monet - Zapomniałaś jak to jest sprawować kontrolę nad swoim życiem. Możesz odzyskać poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizację materialną.  Czy to nie jest wystarczający powód, aby wziąć pełną odpowiedzialność za kształt własnego życia? Czy widzisz kogoś innego, kto mógłby dokonać tego za Ciebie?  To wszystko wygląda nie tak jak tego chciałaś prawda? Zapytasz, co zrobić, żeby to wszystko naprawić i w końcu zacząć normalnie żyć? Popatrz. Twój związek potrzebuje

Odrodzenia. Wszystko co do tej pory się wydarzyło, miało swój głębszy sens. Przez wiele lat ukrywaliście przed sobą i przed innymi istnienie głębokiego problemu, który nabrzmiewał jak wrzód. Aby ocalić organizm, trzeba go przeciąć i oczyścić. Trzeba pozbyć się wszystkich ograniczających was przekonań, uraz, żalu, negatywnych wspomnień, wypowiedzieć wszystkie pretensje.  Potrzebujecie głębokiej, wewnętrznej przemiany, aby  uwolnić duchy przeszłości, a przede wszystkim uwolnić się od strachu i zahamowań.  To są doświadczenia oczyszczające Twoją karmę.  Pomyśl poważnie o terapii rodzinnej.
Znaczenie poszczególnych miejsc w rozkładzie
1.Twoje serce - Co mówi Ci Twoje serce, jak się czujesz w tej relacji, związku?
2.Twój umysł – najgłębsze przekonanie o związku ?
3.Zostać – mówi o powodzie, dla którego możesz zdecydować się zostać.
4.Odejść – pokazuje dlaczego możesz zdecydować się odejść
5.Rada – mówi co należy zmienić, aby zdecydować się zostać na dobre w tym związku.
6.Karta Sprawiedliwość
Etykiety: ,