Szlifuj swoje umiejętności - warsztat cz.1

Chciałabym dziś kilka słów napisać o tym jak ćwiczyć interpretację kart w zależności od ułożenia. Wybrałam kilka przykładów na których to przedstawię.


                 

Monety żywioł ziemi odpowiadający za nasz świat codzienny. Buławy żywioł ognia odpowiadający za działanie i energię jaką dysponujemy. Te dwie karty pokazują nam że utrzymanie równowagi finansowej (2 monet) wymaga od nas wiele wysiłku (10 buław) podejmowania się dodatkowych zajęć, aby zrównoważyć dochody i wydatki. Taki kolos na glinianych nogach..Tutaj mamy karty w odwrotnej kolejności. Wiele wysiłku i nakładu (10 buław) przynosi niewielkie pieniądze (2 monety). Zobowiązania, które wzięliśmy na siebie(10 buław) nie pozwalają nam nawet na małe przyjemności (2 monet).Ponownie żywioł ziemi połączony z żywiołem wody. Obie energie są, żeńskie i bierne, co oznacza, że dynamika jest bardzo spowolniona.
Powolny ale stały wzrost (7 monet) przynosi zadowolenie z tego co się osiągnęło (As kielichów). Wieloletnie (7 monet) zaangażowanie (As kielichów) lub dojrzałość uczuć.Nowa miłość (As kielichów) wkracza w twoje życie i jest nagrodą za wytrwałość (7 monet). Ożywienie uczuć (as kielichów) i powolny, ale stały  rozwój (7 monet). Notabene, te karty oznaczają ciążę.Pomoc i wsparcie (6 monet) umożliwiają realizację celu (2 buławy). Przyjazne środowisko (6 monet), w którym dojrzewają plany (2 buław).Poszukiwanie nowych rozwiązań zawodowych (2 buław) i możliwości uzyskania protekcji, wsparcia lub sponsora dla swoich przedsięwzięć (6 monet).


Zachęcam wszystkie osoby praktykujące z kartami do takich luźnych interpretacji. Utrwalacie znaczenie pojedynczych kart i uczycie się czytać historię opisaną obrazami.Etykiety: