Drogowskaz. Rozkład

Zastanawiałam się, czym dziś podzielić się z Wami. Znalazłam w swoim zeszycie rozkład, który dostosowałam do moich potrzeb. Można go stosować zamiast dużego krzyża celtyckiego  i do różnych rodzajów pytań. Przygotowałam dla was opis i interpretację dotyczącą pytania życia osobistego. Mam nadzieję, że wypróbujecie rozkład i podzielicie się swoim spostrzeżeniami.
1. Obecna sytuacja: dziesiątka mieczy ukazuje osobę, przezywającą głęboki kryzys. Wiele rozczarowań, których doświadczyła wymuszają na niej konieczność zmiany dotychczasowej postawy i sposobu myślenia. Karta 10 mieczy niesie ze sobą informację, że został osiągnięty punkt krytyczny i teraz może być tylko lepiej. 
2. Co się niebawem wydarzy, przyszłość: dwójka pucharów zapowiada spotkanie się dwóch stron, których dotyczy obecna sytuacja. Związek dwojga ludzi przechodzi kryzys. Jedno z nich prawdopodobnie poprosi o jeszcze jedną szansę. Dziesiątka rozpoczynająca rozkład oznacza, że przeszłość wielokrotnie się powtarzała. Możliwe, że partner lub partnerka, wciąż nie dotrzymywała obietnic, niedbała o związek, nie liczyła się z partnerem, psychicznie dręczyła lub przekraczała granice, które były wyznaczone wspólnie. Teraz trzeba jeszcze raz skonfrontować się z argumentami drugiej strony.
3. Gdzie tkwi problem: dziesiątka pucharów odkrywa prawdę o tym związku. Jedna z osób poświęca całą siebie, pragnąc życia w harmonii. Jednak to zasadniczy błąd, gdyż poświęcenie ze zbyt wielkimi oczekiwaniami (mamy tu dziesiątkę mieczy i pucharów) kończy się rozczarowaniem.Ta karta może również sugerować, że problem tkwi w silnie zakorzenionych emocjach i wzorcach rodzinnych.
4. Przeszkody i trudności: Zmartwychwstanie piękna karta, lecz niezwykle wielkie wyzwanie. Problem tkwi w uwolnieniu się od pewnych wzorców i ograniczeń. Trudno jest być szczęśliwym w obecnej relacji, ale i w innych nie uda się tego szczęścia zaznać. Póki nie zastosujesz rady zawartej w karcie szóstej.
5.Jak postępujesz: As buław sugeruje potrzebę aktywności także seksualnej. Możliwe, że nawiązujesz nowe kontakty, które chwilowo zapewniają Ci uczucie zadowolenia i ciepła. Wzniecasz ogień, którego nie kontrolujesz, przez co pogłębiasz swój stan emocjonalnej huśtawki.
6. Rada: Pięć kielichów, to karta rozpaczy, poczucia emocjonalnej straty, żalu i poczucia winy. Piękne przesłanie w powiązaniu z kartą Zmartwychwstania. Konieczność oczyszczenia emocjonalnego poprzez wybaczenie. Twoja żałoba potrwa tyle ile świadomie będziesz czuć potrzebę trzymania się bolesnych przeżyć. Szukasz wątpliwego pocieszenia w używkach. Karta na miejscu pierwszym (10 mieczy) wskazuje, że umysł nie pozwala korzystać z wszelkich pozytywnych stron życia.  To co nastąpiło już stało się faktem. Spójrz w przyszłość.
7. Wynik, rezultat: 6 buław zapowiada nagrodę i poczucie akceptacji, jeśli uporasz się z przeszłością w swojej głowie.


Jeśli rozkład się Wam spodobał i już go lubicie, to zachęcam do komentowania i co tam jeszcze chcecie:)

Etykiety: ,