Kochankowie wybór zmieniający życie

Szczere zaangażowanie jak również wahanie i niepewność. Kobieta i Mężczyzna ukazują dwoistą ludzką naturę, gdzie serce i rozum prowadzą nieprzerwany dialog. Osiągnięcie harmonii możliwe jest poprzez mądre angażowanie emocji. To jest moment, kiedy przed ważną decyzją zadajesz sobie pytanie: Czy to jest to, czego pragnę?

Karta Kochanków ukazuje autentyczny związek międzyludzki, gdzie przeciwne strony łączą się i uczą równoważyć istniejące naturalne antagonizmy. 

Karta mówi o miłości do pojedynczych osób. To czas podejmowania decyzji i zaangażowania we wszelkiego rodzaju relacje partnerskie lub zawodowe. Dokonywanie ważnych wyborów życiowych. Wybór partnera, przyjaciół, kariery. 

Ogólnie mówiąc jest to Arkan opowiadający o naszych życiowych wolnych wyborach i decyzjach, które określają kierunek i charakter dalszego życia. Sukces zależny jest od współpracy świadomego intelektu (mężczyzna) i podświadomości (kobieta). Boskie przewodnictwo (talia Ridera) symbolizuje Archanioł Rafael reprezentant boskiej mądrości i naszego wyższego Ja.
Kochankowie uczą nas dzielenia się tym co mamy, poprawnego myślenia i dobrej komunikacji. Otwartości na drugiego człowieka i prawdziwego zaangażowania.
To temat miłości, zmysłowości, pożądania, erotyki. 

W sferze zawodowej może zapowiadać zmianę naszego celu zawodowego, podjęcie decyzji mających wpływ na dalsze nasze życie. Podjęcie nowych wyzwań, zadań, realizacji tego czego pragniemy. Wskazuje na wykonywanie pracy z miłością. Zamiłowanie do czegoś.

W sferze uczuciowej oznacza wielką miłość, prawdziwe szczęście, otwarcie się na uczucia, pozbycie się obaw, akceptację drugiej osoby taką jaką jest. Decyzja wejścia w związek z konkretną osobą  i odpowiedzialność za tę relację.

Negatywny aspekt tej karty to zły wybór, rozstanie, spory, niezgoda, zerwanie umów,  trudności we współpracy, zdrada, nieodpowiedzialność, wahanie, zazdrość.
 "Moje życie jest w moich rękach. Dziś swoimi wyborami zapisuję swoją przyszłość"

Etykiety: