Jak sprawnie odczytać karty w rozkładzie?

Technika odczytu kart.
Szybka i trafna odpowiedź z trzech kart? To możliwe. Najważniejsze to zastosować technikę prostą i skuteczną.  Odczytanie informacji  jest efektem współpracy  logicznego umysłu i intuicji. Jak to zrobić, aby Twoja odpowiedź była zawsze konkretna i jasna? O tym  teraz.
Skupienie
Proponuję tę technikę dla szybkiego zrozumienia odpowiedzi każdej karty w rozkładzie . Zdarza się moment gdy zupełnie nie czuję odpowiedzi z wyjętych kart. Czy to znaczy, że nie mam bladego pojęcia o kartach? Nie. To znaczy, że nie jestem skupiona na tym co robię. Przed wyjęciem kart, twój umysł powinien być skoncentrowany tylko na pytaniu. Liczy się synchronizacja.

Bądź neutralny
Ciekawość to naturalna cecha. Często motywuje do pogłębiania wiedzy, bywa też przyczyną zniechęcenia i wypalenia.  Są tematy, na które chcemy poznać odpowiedź. Czy jesteśmy gotowi na szczerą odpowiedź?
Każdy człowiek miewa lepsze i gorsze dni. Takie kiedy chcemy słyszeć tylko dobre wiadomości, bo dopiero podnieśliśmy się po ciężkim okresie. I takie kiedy spodziewamy się wyłącznie niekorzystnych przekazów.  Mając to na uwadze, zadawaj pytania tylko wtedy, gdy swój stan możesz określić jako neutralny.

Pytaj śmiało
Teraz bez obaw zadaj konkretne pytanie. Dzięki temu wykluczysz ewentualne niejasności w interpretacji. Zamiast pytania: Jaki będzie rok 2015 w finansach? Zapytaj czy twoja sytuacja finansowa będzie stabilna w ciągu tego roku?

Jak to zrobić?
Dowiesz się z krótkiego filmiku. Zwróć uwagę kiedy odkrywamy karty.

Korzyści:


Etykiety: