Wspólny projekt - Godzina dla tarota

GODZINA DLA TAROTA
Projekt mobilizuje do działania i to w grupie. Udział jest motywacją do robienia postępów w tarocie.  Zacznij ze mną !

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?
Każdy, kto ma ochotę. Nie ma znaczenia czy prowadzi bloga, czy jest na początku nauki. Poświeć godzinę dziennie na wykonanie jednego zadania. Bądźcie oryginalni!

CZAS TRWANIA PROJEKTU
Rozpoczynamy 21 stycznia kończymy 26 stycznia. Na każdy dzień przypada jedno zadanie. Jeśli masz więcej czasu, możesz wykonać dwa zadania jednego dnia.

POWIADOM INNYCH !
Im więcej osób weźmie udział we wspólnym projekcie, tym większy fun! Informujcie o projekcie. Przygotowałam mały banner. Będzie mi miło jeśli zamieścicie na blogach wraz z odnośnikiem do mojej strony lub na facebooku - post z bannerem możecie oznaczyć @tarotwpraktyce.

TA DAM ZADANIA DO WYKONANIA

GDZIE DZIELISZ SIĘ SWOIMI OSIĄGNIĘCIAMI?
Każdego dnia  JEDNO zadanie publikujesz na blogu (jeśli go masz), na facebooku. Proszę was o oznaczanie wpisów z zadaniami hastagiem  #godzinadlatarota we wpisach na FB. 
Dzięki  oznaczeniu  wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się z prezentacjami.

LINKI NA BLOGU - Godzina dla tarota
Możecie zamieszczać linki do swoich wykonanych zadań klikając w przycisk „add your link” na końcu wpisu (będzie aktywny 21.01) Dzięki temu wszyscy czytelnicy zapoznają się z waszą twórczością .  

CZY TRZEBA WYKONAĆ WSZYSTKIE ZADANIA? 
Nie. To ma być dla Ciebie przyjemność działania w grupie. Jeśli z jakiegoś powodu, któregoś nie zrobisz, to w porządku.

GOTOWE NA WSZYSTKO!
Ideą projektu jest wspólna nauka, poznanie ludzi z podobnymi zainteresowaniami oraz dobra zabawa. Bardzo mi miło, że tak wiele osób zgłosiło swoją gotowość na fan page’u. Teraz od mówienia przejdziemy do czynów.
Bawcie się dobrze!

Etykiety: